Zwiększył się zasięg Ostrowie Wlkp.
#1

Ostatnio pojawił się zasięg Aero2 w Ostrowie Wielkopolskim. Niby nic niespodziewanego bo obszar był w planach na grudzień na mapce ze strony Aero2 ale nie sądziłem, że tak szybko to włączą. Więc warto sprawdzić sobie na stronie Polsatu Cyfrowego czy zasięg się nie poszerzył.
Odpowiedz
#2

Kilka dni temu mapa na stronie cyfrowego polsatu przeszła wg mnie sporą zmianę i zasięg w wielu miejscach został powiększony o dodatkowy obszar. Śmiem twierdzić że zostało to zrobione niechlujnie gdyż znalazłem "babola"

Na mapie poniżej widzicie wycinek mapy ze strony cyfrowego polsatu. Niestety nie mam wersje sprzed zmiany.

Legenda:
kolor czarny- działające nadajniki
kolor czerwony- nadajniki planowane, najprawdopodobniej jeszcze nie działające

[Obrazek: nowyobrazmapybitowejkop.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

wniosek: powyższa mapa wyraźnie wskazuje że w okolicach pomarańczowej kropki winien znajdować się jakiś nadajnik, gdyż szczątkowy zasięg (zielona strzałka) jaki można zaobserwować jest nie do uzyskania przez inne nadajniki. Aero2 nie ma pozwolenia na nadajnik w tym miejscu więc jak tu się kierować powyższą mapą. Poproszę innych o komentarze czy w waszych regionach które obserwowaliście wcześniej również nastąpiły jakieś zmiany w zasięgu na stronie CP.

Myślę że ma to również związek z pojawieniem się w Opolu nowego nadajnika o nr CID 18775. Z tego by wynikało że Aero2 w ciągu 20 dni od ostatniego ogłoszenia pozwoleń przez UKE odpaliła niezłą liczbę stacji. Kolejny wykaz najprawdopodobniej wszystko wyjaśni. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3

Witam! Mieszkam w okolicy ul Grabowskiej i potwierdzam internet śmiga bez problemu. Sygnał 3 kreski, jestem ciekawy gdzie jest zlokalizowany nadajnik?
Odpowiedz
#4

Pewnie łapiesz sygnał z nadajnika w Wysocku Ja ostatnio sprawdziłem i w Przygodzicach był zasięg więc pewnie Wysocko działa.
Odpowiedz
#5

Witam! Ostatnio byłem w rejonie Grabowa n/Prosną, sygnał na poziomie czterech kresek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.