Zasięg na zewnątrz a wewnątrz
#1

Mieszkam w zasięgu aero2 ale ten zasięg jest na zewnątrz budynków a nie wewnątrz, i tu pytanie czy zastosowanie anteny sprawi że będę miał normalny internet zewnątrz budynku?
Odpowiedz
#2

Ale jak chcesz mieć internet na zewnątrz budnyku, nie prościej odpowiednio zabezpieczyć modem przed warunkami pogodowymi?
Odpowiedz
#3

Jak nie sprawdzisz, to się nie przekonasz.

Zakupioną antenę, możesz oddać w przeciągu 10 dni od zakupu przez internet.
Odpowiedz
#4

Przepraszam za pomyłkęWink Pisałem z telefonu i dlatego, chodziło mi oczywiście żeby mieć internet w domuSmile
Odpowiedz
#5

Polecam zakup kierunkowej, jeśli widzisz nadajnik Wink
Odpowiedz
#6

A właśnie gdzie mogę zobaczyć gdzie najbliżej mnie jest nadajnik? Smile
Odpowiedz
#7

www.btsearch.pl

Tylko pamiętaj, najbliższy nadajnik to nie jest koniecznie ten z którym się łączysz.
Odpowiedz
#8

(10/12/2012, 1:38)Lukas napisał(a):  Mieszkam w zasięgu aero2 ale ten zasięg jest na zewnątrz budynków a nie wewnątrz, i tu pytanie czy zastosowanie anteny sprawi że będę miał normalny internet zewnątrz budynku?

Witam. To zależy z z jakiego materiału jest wykonany twój dom (blok) - płyta czy cegła. Ważne jest też fizyczne określenie kierunku nadawania Aero2. Jeśli sygnał jest słaby a dodatkowo ma przejść przez kilka mieszkań to nie ma sensu stosować antenę wewnątrz. Zresztą antena jest do odbioru zewnętrznego i tam jest jej miejsce. Pamiętaj by tylko zysk anteny nie był mniejszy od 12-15 dbi. W przeciwnym wypadku na kablu stracisz wszystko. A jeśli o kablu mówimy to o grubym przekroju bo cienki stłumi sygnał.
Odpowiedz
#9

http://was.plusgsm.pl/GSIMZ/ImzControl stąd biorę informacje o zasięgu.. Mieszkam dokładnie w miejscu nazwy miejscowości, po lewej stronie ulicy. To jest dom jedno rodzinny z cegły sygnał miałby przejść Przez 2 może 3 ceglane ściany. Jak określić fizyczny kierunek nadawania sygnału? Big Grin
Odpowiedz
#10

(12/12/2012, 18:26)Lukas napisał(a):  http://was.plusgsm.pl/GSIMZ/ImzControl stąd biorę informacje o zasięgu.. Mieszkam dokładnie w miejscu nazwy miejscowości, po lewej stronie ulicy. To jest dom jedno rodzinny z cegły sygnał miałby przejść Przez 2 może 3 ceglane ściany. Jak określić fizyczny kierunek nadawania sygnału? Big Grin

Cegielnia, powiat lubartowski, lubelskie ?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: / Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostatni post przez marekh
28/11/2013, 0:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.