Problem z podpisem ;(
#1

Cześć.

Poprosiłem kolegę aby zamówił dla mnie aero2 (a dokładniej "użyczył" dowodu osobistego) i się zgodził. Wszystko ok., wysłał mi potwierdzenia przelewów, kopie dowodu itp., ale jest pewien problem:
To było miesiąc temu, a dziś sobie przypomniałem, że mam to wysłać listem :] Więc pakuję do koperty, ale zauważyłem miejsce na podpis i tutaj jest problem:
Przyjmijmy, że moje nazwisko to Kowalski, a kolega to Ziutek. Wszędzie są dane Ziutka w kopiach dowodu itp. (tylko w danych do wysyłki moje) i czy jeśli podpisał bym się Kowalski to czy dostał bym kartę? Czy jednak muszę czekać 2 tygodnie na Ziutka?

Pozdro
Odpowiedz
#2

Odpowiedź jest tylko jedna:
Jak Ty się podpiszesz to jest to fałszerstwo.
Skoro umowa jest na Ziutek, on sie musi podpisać i tyle co może to podać inny adres do wysyłki - czyli np. Twój.
Tym niemniej umowa i wszelkie dane są na Ziutek.
Odpowiedz
#3

Trudno muszę czekać ;/
Dzięki za odpowiedź, można zamknąć :]
Odpowiedz
#4

Mam pomysł :]
Zrobił bym na Kowalskiego nowe zamówienie i dał kopie dowodu Kowalskiego, lecz dane przelewu były by Ziutka to czy by przeszło?
Odpowiedz
#5

Wiesz, generalnie tak można zrobić, ale jest jeden problem i nie wiem, jak to Aero potraktuje.
Wpłaty przecież dokonałeś na Ziutek i tam są w opisie przelewów jego dane - pesel.
Nie będzie to zgodne z danymi Kowalski.
I teraz zależy od Aero.

Druga możliwość to zrobić kompletne nowe zamówienie na Kowalski wraz z przelewami, a tamte wpłaty anulować i poprosić o zwrot ( chyba potrącą 1,5 zł z tego co pamiętam na przelew Sad bo oni go nieelektronicznie robia chyba Tongue )
Odpowiedz
#6

Właśnie myślałem nad opcją 2, ale z kolegą nie ma żadnego kontaktu więc ze zwrotu kasy nici Sad
Odpowiedz
#7

Witam! Czy ktoś miał taki problem jak ja. Przez roztargnienie wysłałem komplet dokumentów bez podpisów na zamówieniuAngry. Po uświadomieniu sobie wieczorem błędu, w dniu następnym wysłałem następny komplet dokumentów z informacją
o pomyłce. Oczywiście nie mogłem dodzwonić się do BOK-u i wysłałem kilka maili z informacją o pomyłce i zapytaniem o mój status. Przez miesiąc cisza aż tu dziś mail z BOK-u, że realizacja zamówienia wstrzymana z powodu braków podpisów na zamówieniu i konieczności wysłania podpisanego zamówienia. I tu moje pytanie - Czy dziś dopiero zaczęli rozpatrywać moje zmówienie (te pierwsze bez podpisów) i dlatego ten mail? Jeżeli tak to jest chyba nadzieja, że komplet dokumentów z podpisanym zamówieniem wysłany na drugi dzień będą rozpatrywać w najbliższych dniach i realizacja zostanie wznowiona - mam rację? Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.