#1

Czy orientuje się ktoś czy istnieje w Paryżu darmowy internet ? Chodzi mi o internet typu Aero2. Wiem, że jest dużo punktów z darmowym wi-fi, lecz mnie interesuje darmowy internet np na kartę.
Odpowiedz
#2

Merostwo Paryża i Region paryski, oddają do dyspozycji, możliwość bezpłatnego korzystania z internetu szerokopasmowego, poprzez 400 punktów zainstalowanych w 260 miejskich miejscach publicznych takich jak parki, merostwa, biblioteki, muzea...itp. Pass WI-Fi jest dostępny dla wszystkich od godziny 7 do 23 i ograniczony godziną zamknięcia miejsca w którym będziemy korzystać z darmowego dostępu do Internetu.

Mapa WiFi czyli Pass Paris Wi-Fi :
https://www.google.com/maps/ms?ie=UTF8&o...37ccc259be

A czy coś tam jest typu na kartę to trzeba by kogoś kto tam zamieszkuje i czymś takim się interesuje. Ja będąc w Paryżu praktycznie w każdym miejscu miałem internet czy to w domu czy to w plenerze. Jest taka gęstość HotSpot'ów że myślę że znajdziesz coś zapewne i w dodatku jest to sporo szybsze niż nasze A2 SmileDodatkowo mała lekturka najpopularniejszych miejsc w Paryżu gdzie można "złapać" WiFi:
http://polonika.fr/wiadomosci/597-darmow...paryu.html

Jak troszkę znasz angielski to tutaj też kilka informacji wyczytałem:

http://www.paris.fr/english/english/how-...port_19237

Ogólnie rozglądaj się za takimi znakami: [Obrazek: 3bwa.jpg].

Big Grin POMOC = LIKE Big Grin
Odpowiedz
#3

Z tych darmowy punktów wi-fi sam korzystałem tylko mi niestety w mieszkaniu nie łapał zasięg, a juz 35m dalej w parku miałem.
Odpowiedz
#4

No w takim razie nie pomogę więcej co wiedziałem napisałem Smile

Big Grin POMOC = LIKE Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.