Oświadczenia korzystającego
#1

Witam wszystkich,
mam pytanie odnośnie tego, które z oświadczeń przyszłego użytkownika sieci są konieczne aby dostąpić tego zaszczytu Wink korzystania z darmowego internetu ?

Ja proszę o odpowiedź w odniesieniu np. do papierowej wersji zamówienia, bo takie zamierzam wypełnić ręcznie i wysłać. Nie mam obaw co do pierwszych oświadczeń (pkt. 1 i 2 zamówienia) ale za to pkt. 3 i 4 dot. korzystania przez operatora z moich danych ale we współpracy z innymi przedsiębiorcami nie podoba mnie się i to bardzo, bo oznacza to nie mniej i nie więcej jak umożliwienie udostepniania przez operatora moich danych osobowych innym podmiotom.
Co prawda pkt. 2 oświadczeń daje również mozliwośc wyboru czy chcemy otrzymywać informację dot. zmiany nazwy itd. operatora, dot. zmiany regulaminu oraz dot. informacji handlowej, ale to raczej nie jest czymś w moich oczach złym, a moze nawet być przydatne tj. te informacje.

Co Wy myślicie o tym ? Na co muszę wyrazić zgodę, a na co nie muszę tej zgody wyrażać i tak otrzymując później kartę (dostęp) do darmowego internetu aero2.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Odpowiedz
#2

Spokojnie możesz zaznaczyć, że się nie zgadzasz na punkty 3 i 4. W punkcie drugim mam "ptaszki" przy informacji o zmianie nazwy (firmy)... i o zmianie regulaminu. Pole przy informacji handlowej mam puste. Wniosek wypełniał za mnie konsultant w punkcie Sferii, więc nie ma problemu.
Odpowiedz
#3

Dzięki za tą odpowiedź. Teraz już wiem na co nie muszę wyrażać zgody.
Zresztą przepraszam za niepotrzebne zakładanie wtórnego tematu, za słabo szukałem i nie zauważyłem, że wcześniej już ktoś o to samo pytał.
Odpowiedz
#4

3 kwietnia wprowadzili nową wersję zamówienia zawierającą o jedno oświadczenie więcej, bo czym innym to się raczej nie różni jeśli dobrze je przejrzałem choć tylko tak na szybko.
Ja nie sprawdzając czy jest nowsza wersja wysłałem 4 kwietnia wypełnione zamówienie w starej wersji sprzed kilku miesięcy, mam nadzieję, że nie będą robić z tym żadnych problemów. Smile
Odpowiedz
#5

Z czym związana jest ta zmiana w treści formularza? Odpowiedź jest dość prosta: od połowy zeszłego roku Zygmunt Solorz-Żak, właściciel Cyfrowego Polsatu, ma pod swoimi skrzydłami także między innymi Plusa i Aero2, dlatego udzielenie zgody na udostępnienie danych także operatorowi Plusa wydaje się naturalnym krokiem, choć troszkę komplikuje formularz. Jednocześnie użytkownicy Aero2, którzy udzielili takiej zgody mogą prawdopodobnie spodziewać się za kilka lat, gdy działanie usługi bezpłatnej dobiegnie końca, oferty od Plus i/lub Cyfrowego Polsatu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.