Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

opinia Aero2 w sprawie captcha
#1

"Aero2
Za nami pierwsze prawie dwa tygodnie z nowym mechanizmem autoryzacji w BDI. Postanowiliśmy podzielić się dobrymi informacjami:

1. Średnia przepływność na użytkownika korzystającego z BDI po wprowadzeniu CAPTCHA wzrosła o 25%.

2. Po poprawnej autoryzacji każdy użytkownik może korzystać z BDI, nie notujemy problemów z dostępnością.

3. Pomimo niepochlebnych opinii, warto zwrócić uwagę, że CAPTCHA nie wpłynęła na liczbę korzystających z BDI, czy rezygnacje z BDI.

4. Korzystający, każdego dnia lepiej radzą sobie z poprawnością przepisanych kodów CAPTCHA.

5. Nie zmniejszyło się zainteresowanie BDI, codziennie nowi zainteresowani korzystaniem z BDI rejestrują się na stronie i wysyłają wnioski o wydanie karty SIM.

6. Przyglądamy się wpływowi CAPTCHA na funkcjonalność BDI oraz sprawdzamy pojawiające się na rynku inne mechanizmy autoryzacyjne.

Niebawem zbierzemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Aero2 "

Pomogłem? Daj +
#2

Ja już zmieniłem kartę w aucie na ofertę komercyjna więc jeden użytkownik odciazy sieć 😊

Tapped from SGS3 on Archidroid
#3

Tylko ze rozlaczenia nastepuja duzo wczesniej niz po maksylanmy czasie czyli 60 min...

Dobrze ze kupilem zwykle rozwiazanie komercyjne, teraz aero2 sluzy mi juz jako net dodatkowy (kiedy sie skonczy limit transferu) ^^

Szkoda tylko ze Pan Solorz, za ten DARMOWY internet bierze ciezkie pieniadze...

Co do wnioskow, lubie beda to brac bo jest za free, gorzej juz z uzywaniem sporo kart bedzie lezec w szufladzie...
#4

Ja juz w dualsim, nie używam aero, mam oferte komercyjna, nie wiem skąd oni wzięli 3 puknt.

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka
#5

(14/04/2014, 15:53)Milek napisał(a):  1. Średnia przepływność na użytkownika korzystającego z BDI po wprowadzeniu CAPTCHA wzrosła o 25%.
Co to jest "średnia przepływność" i co to ma wspólnego z korzystaniem z BDI, skoro nadal wszystko działa tak samo, a nawet gorzej jak przed wprowadzeniem CAPTCHA?

(14/04/2014, 15:53)Milek napisał(a):  2. Po poprawnej autoryzacji każdy użytkownik może korzystać z BDI, nie notujemy problemów z dostępnością.
Autoryzacja przez CAPTCHA powoduje problemy z dostępnością, a nie coś po autoryzacji, jak już ktoś może jej dokonać.

(14/04/2014, 15:53)Milek napisał(a):  3. Pomimo niepochlebnych opinii, warto zwrócić uwagę, że CAPTCHA nie wpłynęła na liczbę korzystających z BDI, czy rezygnacje z BDI.
Komu się chce wysyłać pisma i karty z rezygnacją dla zwrotu głupich kilkunastu złotych? Kogoś kto utknął na CAPTCHA, bo nie ma przeglądarki WWW także liczycie jako "korzystającego"? Proszę o udokumentowane zestawienia liczby korzystających sprzed wprowadzenia CAPTCHA i po.

(14/04/2014, 15:53)Milek napisał(a):  4. Korzystający, każdego dnia lepiej radzą sobie z poprawnością przepisanych kodów CAPTCHA.
Proszę o przedstawienie dowodów na poparcie tej tezy.

(14/04/2014, 15:53)Milek napisał(a):  5. Nie zmniejszyło się zainteresowanie BDI, codziennie nowi zainteresowani korzystaniem z BDI rejestrują się na stronie i wysyłają wnioski o wydanie karty SIM.
Proszę o przedstawienie zestawień obrazujących liczbę napływających wniosków w okresach przed wprowadzeniem CAPTCHA i po.

(14/04/2014, 15:53)Milek napisał(a):  6. Przyglądamy się wpływowi CAPTCHA na funkcjonalność BDI oraz sprawdzamy pojawiające się na rynku inne mechanizmy autoryzacyjne.
Chcecie wprowadzić kolejne mechanizmy? Internet rozłącza się co godzinę, w międzyczasie CAPTCHA rozłącza 20 minut po ostatnim rozłączeniu i co jeszcze? Wpisywanie haseł "wężykiem" po kolejnych 15 minutach? Kody SMSem po 10? Reklamy z Polsatu przed pojawieniem się CAPTCHA?
#6

Cytat:Chcecie wprowadzić kolejne mechanizmy? Internet rozłącza się co godzinę, w międzyczasie CAPTCHA rozłącza 20 minut po ostatnim rozłączeniu i co jeszcze? Wpisywanie haseł "wężykiem" po kolejnych 15 minutach? Kody SMSem po 10? Reklamy z Polsatu przed pojawieniem się CAPTCHA?

QQ2 Ja bym dodal jeszcze Twarz Solorza oraz wpisywanie pod obrazkiem slowa "DZIEKUJEMY DARCZYNCO"
#7

Milek nie napisał a zacytował odpowiedź Aero2.

P.S.
Dawno nie czytałem takich wyssanych z palca bzdetów którymi próbują wytłumaczyć swoją niekompetencję. Aero2 zamieściło je na swojej stronie i fb. Oni chyba żyją w jakimś nierealnym świecie i nie mają kontaktu z rzeczywistością żeby nie wyrazić się dosadniej.
#8

Pasuje jakiegoś wyznaczyć człowieka który by pisał skargi, albo zbierał podpisy od uzytkownikow w celu zlikwidowania obrazków

Tąpnięte z Lumia 920😎
#9

co za obłudna propaganda - zaraz napiszą że są podziękowania od użytkowników za wprowadzenie CAPTCHY

dla niezorientowanych - firma Zygmunta Solorza-Żaka uzyskała koncesje na pasmo do transmisji LTE za symboliczne pieniądze. W zamian za to miała stworzyć ogólno krajową sieć darmowego internetu .

Od samego początku firma aero 2 stwarzała problemy - za co została upomniana przez ówczesna prezes UOKiK Małgorzaty Krasnodębskiej-Tomkiel
Od połowy marca Tusk zmienił prezesa na kolesia z układu Adama Jasser nie patrząc na brak wymagań kwalifikacyjnych
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news...02365,4199
Mija dwa tygodnie a aero2 wprowadza CAPTCHY- przypadek ? - ponoć poprzenia prezes Małgorzaty Krasnodębskiej-Tomkiel nie zgadzała się z tym rozwiązaniem
dodam jeszcze że sama wymuszenie rozłączenia po wpisani CAPTCHA jest także niezgodna z zapisami umowy
ale kto im skoczy jak sądy-prokuratura-media tańczą jak im zagrają

tak się w POlsce załatwia interesy
#10

To może niech zlikwiduja BDI zwrócą depozyty 20pln x 200000 (może zawyzylem) i niech wyskocza z kasy tak jak wprowadzili kapcia z dnia na dzień kwotę jaką zapłacono za koncesję w innym podobnym wielkością lub ludnością do Polski

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Wątek zamknięty


Podobne wątki…
Wątek: / Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.