#1

Witam,

mam problem z ustawieniem aero2 w telefonie Nokia 301 DS. Czy mógłby ktoś przedstawić instrukcję krok po kroku?

Pozdrawiam,
Konrad.
Odpowiedz
#2

Witam , umts 900 posiada więc są duże szanse na powodzenie Smile.Oto kilka takich kroków ogólnych:
1.Karta sim w telefonie + widoczny zasięg sieci
2.utworzenie profilu internetowego APN "darmowy" ( będzie to najprawdopodobniej w ustawieniach sieci)
3.Włączyć transmisje danych
4.Przejść proceder Captcha i gotowe!

ważna uwaga , zależy od telefonu ale na nie których należy włączyć Roaming. W razie problemów pisz , a postaramy ci się pomóc.

Pomogłem? Daj +
Odpowiedz
#3

Starałem się działać wg tej instrukcji, ale nie mam wymienionych opcji w swoim telefonie:

Darmowy Internet aero2 w Nokia 301 (instrukcja ustawień) Witam wszystkich, posiadam Noki 301 właśnie przed chwilą udało mi się ustawić w niej darmowy Internet aero2… . Podaje następujące czynności które trzeba zrobić ze by to włączy: Wchodzimy w Ustawienia > Konfiguracja > Własne Ustawienia i z opcji -Dodaj Nowy- dodajemy wszystko co tam jest, za każdym razem zmieniając wszędzie nazwę na darmowy. Potem cofamy się do -Domyślnych Ustawień Konfiguracji- i zaznaczamy -Własne Konfiguracje- jako domyślne. Potem znowu się cofamy do -Domyślne We Wszystkich Aplikacjach- i zatwierdzamy. W -preferowanych punktach dostępu- pozycję -darmowy- wybieramy jako punkt dostępu. Potem znowu cofamy się do Ustawienia > Łączność > Dane Mobilne> Punkt Dostępu > Nazwa Pkt Dostępu- wpisujemy aero2 następnie w > Pkt Dostępu Danych Mobilnych- wpisujemy darmowy, następnie cofamy się do Dane Mobilne> i tam zaznaczamy opcje > Włącz, Następnie wychodzimy z ustawień i odpalamy Internet i życzę miłego darmowego serwowania po necie…

Wg Twoich pktów, utknąłem na 4.. Widzi kartę aero, pełen zasięg w 3G, nazwa punktu dostępu: aero2, punkt dost. danych mobilnych: darmowy, dane mobilne włączone, a przy próbach połączenia z internetem, czy włączeniu aplikacji FB wyskakują błędy w połączeniu..

Telefon mam w wersji RM-839, figurującej na liście zgodności z aero2.
Odpowiedz
#4

Wyświetla się w ogóle captcha? Sposób użyć domyślnej przeglądarki , z operą mini są problemy.

Pomogłem? Daj +
Odpowiedz
#5

Nie wyświetla się, używam domyślnej (klikam w ikonę "internet" w menu jeśli o to chodzi ;p) I łącząc się, czy to z fb czy przy otwieraniu jakiejś strony, są problemy z połączeniem.
Odpowiedz
#6

Możesz sprawdzić jakie IP dostajesz??

Pomogłem? Daj +
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.