modem HUAWEI 3131 s2 instalacja sterowników
#1

Mam taki banalny problem po podłączeniu modemu program Play online instaluje sie bez problemu ale windows nie moze znaleźć sterowników i urządzenie jest niezainstalowane. Co robię nie tak?
Odpowiedz
#2

jaki windows posiadasz? u mnie sterowniki zostały od razu wykryte bez problemu. Zobacz czy w topnet info wykrywa Twój modem? jeśli nie to usuń program Play online i może jeszcze raz spróbuj go zainstalować. Ewentualnie odinstaluj sterowniki od innych modemów jak takie kiedyś instalowałeś.
Odpowiedz
#3

Niestety nawet Pan z serwisu się poddał musiałem jeszcze raz zainstalować windows i połączyłem się z internetem przez ten modem ale mam jeszcze jakies wykrzykniki przy urządzeniach
Odpowiedz
#4

Brakuje Ci sterownikow w takim razie. Musisz zbadac dokladnie Wlasciwosci kazdego wykrznika. ;]
Odpowiedz
#5

(29/07/2012, 20:28)sedols napisał(a):  Niestety nawet Pan z serwisu się poddał musiałem jeszcze raz zainstalować windows i połączyłem się z internetem przez ten modem ale mam jeszcze jakies wykrzykniki przy urządzeniach
Problem rozwiązałem w następujący sposób:
1 - Po zainstalowaniu Play Online z katalogu C:\Program Files\Play Online skopiowałem do dalszego wykorzystania katalog "Driver" ze sterownikami wersja 4.23.13.00.
2 - Odinstalowałem Play Online (deinstalacja usuwa też sterowniki).
3 - Wyjąłem modem.
4 - Zainstalowalem sterowniki.
5 - Włożyłem modem - sterowniki się zainstalowały (do modemu i reszty urządzeń które zostały wykryte --> stąd wykrzykniki jeśli nie zaczekamy na komunikat o zakończeniu instalacji).
6 - Uruchomiłem sobie TopNetInfo 3.64 (aktualnie jest już 3.65 z profilem Aero 2).
7 - Po wprowadzeniu odpowiednich ustawień i profilu Aero 2 --> połącz --> i jestem w sieci.
Kolejne podłączenia modemu --> instalują się sterownik i łączy się sam z siecią Aero 2 po uruchomiemiu TopNetInfo. Nie zgłasza się jak poprzednio instalator Play Online bo przy pomocy programu TopNetInfp wyłączyłem CD i SD --> pozostawiłem tylko modem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: / Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostatni post przez aero
27/02/2013, 11:08
Ostatni post przez button76
18/11/2012, 18:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.