dowód wpłaty-przelew internetowy
#1

Wraz z dokumentami należy wysłać dowód wpłaty. Czy mogę sam wysłać pieniądze przelewem internetowym mbanku i wydrukować potwierdzenie z pdfa i wysłać? Czy musi być przekazem pocztowym i wtedy skany nadania.
Odpowiedz
#2

(07/01/2013, 15:56)doman napisał(a):  Wraz z dokumentami należy wysłać dowód wpłaty. Czy mogę sam wysłać pieniądze przelewem internetowym mbanku i wydrukować potwierdzenie z pdfa i wysłać? Czy musi być przekazem pocztowym i wtedy skany nadania.

Witaj. Przeczytałeś informacje na stronie http://aero2.pl/bdi-2.html ? Tam jest wszystko podane:

Zamówienie online:
Wydrukuj i podpisz Zamówienie, a następnie wyślij je wraz z kopią dowodu tożsamości i kopią wniesienia ww. opłat na adres: Aero2 00-660 Warszawa ul. Lwowska 19 z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu". Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty dotarły - wyślij przesyłkę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru;
Odpowiedz
#3

Pytanie było czy przekazem pocztowym ma być czy można zapłacić online przelewem. Ale zdaje mi się już, że to bez znaczenia, tak?
Odpowiedz
#4

(07/01/2013, 20:30)doman napisał(a):  Pytanie było czy przekazem pocztowym ma być czy można zapłacić online przelewem. Ale zdaje mi się już, że to bez znaczenia, tak?

Twoja dowolność jak zapłacisz. W dzisiejszych czasach na poczcie możesz wpłacić drugiej osobie pieniądze na konto bankowe samemu nie mając konta w banku. Pani wbija ci datownik na papierku a ty ten papierek dołączasz jako dowód wpłaty. Ot cała filozofia.

Wszystko jest napisane na stronie Aero2 - wystarczy czytać ze zrozumieniem. A jak nie jesteś pewien najlepiej pytać u źródła a więc u operatora. Tam odbierają telefony oraz pocztę elektroniczną - wiem bo często tam piszę.

Miłego wieczoru
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: / Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostatni post przez jakubd
05/09/2013, 23:22
Ostatni post przez Nolan
14/10/2012, 14:27
Ostatni post przez Nolan
12/10/2012, 12:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.