Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aero2 odnosi się do finansów
#1
Question 

Aero2 na Facebooku zaczęło dziś od finansów , ale co do captcha nadal cisza.

"A dziś odniesiemy się do finansów...

Częstotliwości z zakresu 2,6GHz AERO2 kupiło za pieniądze własne Spółki płacąc kwotę 20 mln (dwadzieścia milionów) złotych. Dodatkowo podjęło się udostępniać Darmowy Internet wszystkim mieszkańcom Polski, w zakresie 20% zasobów istniejącej sieci. Żaden inny operator nie chciał wówczas podjąć się takiego obowiązku. Dodatkowo dla potrzeb BDI udostępniliśmy kupione wcześniej za kwotę 223 mln (dwieście dwadzieścia trzy miliony) złotych częstotliwości z pasma 900MHz, mimo że nie było to konieczne.
W ten sposób łącznie blisko 250 mln (dwieście pięćdziesiąt milionów) złotych, podobnie jak podatki, zasiliło budżet państwa polskiego.
Udostępniamy Bezpłatny Internet stale od 10 maja 2011 r., wnosząc, podobnie jak wszyscy podatki do budżetu państwa, wysokie roczne opłaty za korzystanie z tych częstotliwości.
Liczba aktywnych Użytkowników po wprowadzeniu CAPTCHA nie spadła, a dostępność BDI zwiększyła się zasadniczo. CAPTCHA umożliwia dalszy wzrost liczby Użytkowników Bezpłatnego Dostępu do Internetu."

Pomogłem? Daj +
#2

Spadła bo ja już nie,korzystam

Tąpnięte z Lumia 920😎
#3

Cytat:Liczba aktywnych Użytkowników po wprowadzeniu CAPTCHA nie spadła, a dostępność BDI zwiększyła się zasadniczo. CAPTCHA umożliwia dalszy wzrost liczby Użytkowników Bezpłatnego Dostępu do Internetu."
To po co było wprowadzać skoro liczba nie spadła, dostępność nie zwiększyła się bo nowych IP nie dorzucili. Brednie


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
#4

Jeśli nie było konieczne to po co udostępniali? Mogli udostępnić w wymaganym terminie darmowy na paśmie 2600.
Tyle tylko, że musieli bo:
Cytat z dokumentu UKE:
"Podmiot jest zobowiązany do zapewniania w okresie od rozpoczęcia wykorzystania częstotliwości do upływu 36 miesięcy od osiągnięcia na obszarze przetargowym progu 50% pokrycia ludnościowego nieodpłatnego powszechnego dostępu do sieci Internet z użyciem, co najmniej 20% pojemności sieci działających z wykorzystaniem będących przedmiotem niniejszego przetargu częstotliwości z zakresu 2570 - 2620 MHz.
W tym samym okresie podmiot jest zobowiązany do nieodpłatnego powszechnego dostępu do sieci Internet z użyciem co najmniej 20% pojemności sieci działających z wykorzystaniem,
będących w dyspozycji Oferenta, częstotliwości z zakresu do 1GHz, przy objęciu zasięgiem nieodpłatnego powszechnego dostępu do Internetu co najmniej 75% pokrycia ludnościowego."
Źródło --> https://www.mediafire.com/?84qk2hmshxoawwv
#5

Temat uważam za Zamknięty.

Pomogłem? Daj +
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.