Aero połączenie komórka laptop
#1
Question 

Hej. Mam problem z uruchomieniem tego na laptopie. Na samym telefonie wszystko ładnie łączy się z internetem. Problem mam po podłączeniu telefonu do laptopa. Korzystam z telefonu Nokia 500. Ustawiłam w tel. Nowy punkt dostępu tak jak jest tu napisane. Telefon ustawiam na opcje w stylu 'korzystaj jako modem', uruchamia się program Noki i próbuje się łączyć z internetem. Jednak wyskakuje błąd i nie udaje się nawiązać połączenia.Może ktoś wie jak mam podłączyć i ustawić wszystko żeby móc korzystać z internetu na laptopie?
Odpowiedz
#2

Sprawa zrobiła się trochędziwna gdyż udało siębez problemu uruchomić internet na laptopie koleżanki, a mój odmawia posłuszeństwa i wyskakuje "błąd 734 protokół kontrolny połączeń ppp został zakończony", przeszukałam kilka stron pokombinowałam, ale dalej nic... ktoś ma jakieś konkretne rady?
Odpowiedz
#3

coś w połączeniach zwalone
wywal nieuzywane polaczenia (jesli masz)
moze.zezwolenie na wielokrotne polaczenia jest
moze haslo masz do aero wpisane Smile

genwralnie sprawdz polaczenia.

pzdr
pawelarc

wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#4

Ja teraz używam rezerwowo nokii N8 jako modemu powinno być to samo bo to Symbian belle - Nokia PC internet Access wyrzuca błąd przy próbie połączenia ponieważ nie potrafi samo sczytać ustawień z karty: musisz ustawić w : Settings: Use my own connection -> access point: darmowy; resztę pól zostaw pustą.

pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: / Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostatni post przez mike
30/03/2013, 19:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.