Wątek zamknięty

[Świdnica] Jadę po odbiór karty do W-wy, mogę odebrać również Twoją...
#1

Witam, właśnie zdecydowałem się na internet Aero2 i wysłałem swoje zgłoszenie. Zdecydowałem się na pokonanie 400km do stolicy i odbiór karty, więc jeśli ktoś chciałby żebym przy okazji odebrał jego kartę to za parę groszy zrzutki do paliwa możemy się dogadać. Wiem, że szybko to nie nastąpi i swoje będzie trzeba odczekać, dlatego już wcześniej wolę napisać tego mejla i zebrać chętnych którzy w podobnym terminie do mojego złożyli bądź złożą wnioski.
#2

Fajna inicjatywaSmile
Ale być może nie będziesz musiał pokonywać tych 400 km ? UKE żąda od AERO2 (grożąc sankcjami finansowymi) zmiany Regulaminu, a w tym rozwiązania kwestii dystrybucji kart? chodzi o ?usprawnienie systemu dystrybucji kart SIM w celu ułatwienia użytkownikom końcowym wysyłania zamówień oraz odbioru karty w większej liczbie punktów dystrybucji? (http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?plac...&page=text ).
UKE oczekuje ze AERO2 przedłoży nowy regulamin do 01.09.2011 - i tu dwie ważne informacje. AERO2 z rozpisało przetarg na dystrybucje kart (przetarg został już zamknięty, ale wyniki nie sa znane), i dwa Właściciel AERO2 Solorz- Żak już na początku lipca mówił o możliwości dystrybucji kart w salonach Cyfrowego Polsatu. Ta druga opcja jest bardzo prawdopodobna Bo wszystkie spółki Solorz ?Żaka się wspierają (co nie dziwi) i np. kredyt Invest Banku możesz wziąć w punkcie dystrybucyjnym Cyfrowego Polsatu.
Tak ze głowa do góry ? może podróż Cię (was) ominie. Ale na kartę poczekacie ? teraz to około 30 dni, ale kart podobno zabrakło i maja być... w październiku...
#3

Tak szczerze mówiąc po cichu liczę na to że podróż mnie ominie. O odbiorze w Cyfrowym Polsacie też słyszałem, ale póki co to wszystko takie pogłoski. Myślę że Solorz "pierdnął" tak na odczep się, ale po przemyśleniu sprawy wycofa się z tego co powiedział, a dlaczego? wydaje mi się że skoro już teraz mają problem z brakiem kart SIM ze względu na spore zainteresowanie (pomimo że odbiór tylko w Warszawie). A co by to było gdyby nagle w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu można byłoby odbierać karty? połowa ludności w Polsce nagle rzuciłaby się na tę usługę, nawet z najmniejszych wsi w najdalszych zakątkach kraju, a to by oznaczało dużo pracy dla aero2 co wiąże się z kosztami. Bo co to dla takiego rolnika podjechać ciągnikiem 30-50km do najbliższego punktu C-P? Wink no ale zobaczymy - czas pokaże.
#4

jakbys jeszcze napisal w tresci wiadomosci z jakiego miasta jestes, to by bylo znakomicie Wink
dobra, sam to dopisze Wink

MODEM: HUAWEI E173U-2 z Play FIRMWARE: 11.126.85.00.209
ROUTER: EDIMAX 3G-6200n FIRMWARE: 2.24p
#5

ok, dzięki Wink
P.S. karte prawdopodobnie odbiore w pazdzierniku
#6

temat mozna zamknac, karta odebrana, stolyyyca zwiedzona Wink
#7

zamykam Smile

MODEM: HUAWEI E173U-2 z Play FIRMWARE: 11.126.85.00.209
ROUTER: EDIMAX 3G-6200n FIRMWARE: 2.24p
Wątek zamknięty


Podobne wątki
Wątek: / Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostatni post przez jakubd
04/10/2013, 12:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.