Mobilny Internet Forum
Ostrzegam - roaming nie działa w a2mobile - Wersja do druku

+- Mobilny Internet Forum (https://aero2forum.pl)
+-- Dział: Internet mobilny w pozostałych sieciach (https://aero2forum.pl/forum-internet-mobilny-w-pozostalych-sieciach)
+--- Dział: Internet mobilny w a2mobile (https://aero2forum.pl/forum-internet-mobilny-w-a2mobile)
+--- Wątek: Ostrzegam - roaming nie działa w a2mobile (/temat-ostrzegam-roaming-nie-dziala-w-a2mobile)Ostrzegam - roaming nie działa w a2mobile - CoperNick - 26/08/2017

Jestem w Chorwacji i roaming międzynarodowy nie działa w sieci a2mobile, mimo iż wszystko robię zgodnie z instrukcją. Gdy przejdę na wybór sieci nieautomatyczny, wyświetlają mi się wszystkie sieci jako "forbidden" i nie mogę wybrać żadnej. Żonka miała podobny problem z roamingiem, ale zaczęło jej działać po ok 24 godzinach. Mi już tydzień nie działa. Także ostrzegam. Zgłosiłem problem do operatora - odpisali, że przekazują problem do działu technicznego i cisza.


RE: Ostrzegam - roaming nie działa w a2mobile - spinecki - 27/08/2017

Masakra...


RE: Ostrzegam - roaming nie działa w a2mobile - Kurna1 - 13/08/2018

Jestem w Chorwacji i miałem brak internetu
(Telefon xiaomi)To co opisują na stronie www - że odnaleźć ikonkę karta SIM i tam włączyć zagraniczny a później restart telefonu u mnie nie działa.
Problem był w tym że w punkcie dostępu apn(w ustawieniach systemu) widział moją kartę jako z plusa a nie a2mobile. Więc usunąłem wszystkie apn nowy jak na stronie do konfiguracji i zapisz.
Później wyszukaj sieć u mnie (wyspa ciovo) więc
sieci dwie Tele2 lub HR VIP.
Ja wybrałem Tele2 3g i odrazu zadziałało.
Pozdrawiam miłych wakacji


RE: Ostrzegam - roaming nie działa w a2mobile - ubuntero - 28/10/2018

Po wizycje w SE Azji:

Singapur: brak umowy roamingowej!

Indonezja: umowa roamingowa wyłącznie z operatorem XL - słabe pokrycie obszaru kraju, sieć b. często i wielu miejscach niedostępna.


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.