aero2 & a2mobile Forum
Pentagram Cerberus P 6367 - Wersja do druku

+- aero2 & a2mobile Forum (https://aero2forum.pl)
+-- Dzia艂: Internet mobilny w Aero2 (https://aero2forum.pl/forum-internet-mobilny-w-aero2)
+--- Dzia艂: Modemy, smartfony, tablety, routery, anteny do Aero2 (https://aero2forum.pl/forum-modemy-smartfony-tablety-routery-anteny-do-aero2)
+--- W膮tek: Pentagram Cerberus P 6367 (/temat-pentagram-cerberus-p-6367)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - greg79 - 11/01/2013

(11/01/2013, 2:20)smelek napisa艂(a):  WItam mam problem z routerem Pentagram P6367 nie moge podlaczyc do niego ZTE MF821 lte z plusa馃槙 czy ktos mogl by mi w tym pomoc , bylbym wdzieczny za pomoc

Punkt 1.- Simlock z tego modemu zosta艂 zdj臋ty? Cz臋艣膰 partii z tej serii ma simlocki i by pracowa膰 w Aero2 trzeba go zdj膮膰.

Punkt 2.- Tw贸j router nie wspiera modemu ZTE MF821 lte z plusa - sorry:

殴r贸d艂o: http://www.pentagram.pl/content/download/11120/113154/version/1/file/PENTAGRAM+Cerberus+%5BP6367%5D+PL.pdf

Punkt 3.- Pomocy w sprawie sterownik贸w tak偶e nie ma...

Te przeno艣ne miniaturowe badziewia obs艂uguj膮 zazwyczaj tylko stare modemy gsm. Sam kiedy艣 mia艂em chrapk臋 na taki "przeno艣ny" router podobnej firmy ale z Huawei 3131s-2 nie chcia艂 sobie z nim pogada膰 a pomoc techniczna... bez komentarza. Odda艂em wi臋c w tym samym dniu do MediaMarkt trefny towar i zapyta艂em skromnie w sklepie - po co sprzedajecie ludziom taki szajs?..

Sprzedaj router Pentagram P6367 na Allegro, kup router firmy TP Link lub Cisco.

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - rjz - 17/01/2013

(16/06/2012, 23:06)armada napisa艂(a):  No i eureka uda艂o mi si臋 po艂aczy膰 z netem, ale tylko po RESET, aby wznowic po艂膮czenie koniecznie trzeba uzyc RESET i wpisa膰 ponownie APN i DIAL + REBOT
Czy istnieje inny spos贸b aby wznowi膰 po艂aczenie w aero2

Nie wiem w czym masz problem... ale m贸j loguje si臋 automatycznie....
/sam z siebie/ -

rjz

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - ssl111 - 25/05/2015

Witam.Jestem tu nowy i te偶 zielony w tej tematyce.Posiadam Pentagram Cerberus P6367.Problem m贸j polega na tym 偶e zgubi艂em p艂ytk臋 ze sterownikami do tego urz膮dzenia i nie bardzo wiem sk膮d taki program pobra膰 bo na str.producenta niczego nie znalaz艂em.Kto艣 mo偶e ma poj臋cie jak takowy program zdoby膰,Z g贸ry dzi臋kuj臋 i pozdrawiam

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - Zecik123 - 25/05/2015

@ssl111
Je偶eli masz instrukcj臋 to polecam jej przeczytanie.
Wszystko jest opisane ze szczeg贸艂ami.
Do 偶adnego routera nigdy nie mia艂em 偶adnej p艂yty i wystarczy艂a instrukcja.
Je艣li j膮 te偶 zgubi艂e艣 to 艣ci膮gnij z internetu.
Sk膮d masz internet? Sie膰 czy modem?
Je艣li modem to w instrukcji sprawd藕 list臋 zgodnych i przeczytaj ten temat to znajdziesz informacje o dodatkowych zgodnych modelach.

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - ssl111 - 25/05/2015

Znajomy udost臋pnia mi przez wifi.Gubi臋 si臋 w tych bramkach,dns-ach i w czym艣 tam jeszcze.Komp jak by go nie widzia艂.Niczego nie mog臋 ustawi膰.My艣la艂em 偶e jak wgram stery to samo wystartuje lub 偶e b臋dzie pro艣ciej.P艂ytk臋 w jakim艣 celu dostarczyli z routerem

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - Zecik123 - 25/05/2015

Czyta艂e艣 instrukcj臋 str. 14-17?
Jest opisana procedura krok po kroku.
Po艂膮czenie kabelkiem z komputerem, wej艣cie z przegl膮darki, has艂a domy艣lne masz podane, itd.
Jak w przepisie.

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - ssl111 - 26/05/2015

Ta czyta艂em.Ten router nie widzi netu lub net nie widzi jego ale dzi臋ki za zainteresowanie

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - Zecik123 - 26/05/2015

Co rozumiesz pod sformu艂owaniem "router nie widzi netu lub net nie widzi routera"? Zak艂adam, 偶e Znajomy ma net u siebie.
Tw贸j router ma zobaczy膰 router S膮siada.
Czy w zak艂adce WISP Settings widzisz sie膰 S膮siada kt贸r膮 udost臋pnia? Sprawd藕 czy jest na jego routerze w艂膮czona opcja udost臋pniania po WiFi.
Je艣li nie widzi to musisz wpisa膰 r臋cznie WSZYSTKIE DANE kt贸re musi poda膰 S膮siad. Inaczej niestety nie po艂膮cz膮 si臋.

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - ssl111 - 26/05/2015

Nie mog臋 poustawia膰 niczego co jest w instrukcji.My艣la艂em 偶e to wina przegl膮darki albo ten router jest walni臋ty.Sam ju偶 nie wiem

RE: Pentagram Cerberus P 6367 - Zecik123 - 26/05/2015

Je偶eli wcze艣niej co艣 zmienia艂e艣 w ustawieniach to spr贸buj najpierw go przywr贸ci膰 do ustawie艅 domy艣lnych.
Co sygnalizuj膮 diody na przednim panelu?

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.